PŘEDNÁŠKY

Zajímají Vás jazykové kurzy na míru? Jsme jazykové a vzdělávací centrum Infinity School. Zakládáme si na vysoké kvalitě lektorů, výuky a příjemném přístupu ke klientům. Víme, že podpora je při studiu důležitá. Individuální i skupinové kurzy tak u nás probíhají v atmosféře pohody, respektu a důvěry. V našich kurzech využíváme principy koučinku a efektivního učení, které Vám usnadní práci a pomohou dosáhnout kýžených výsledků. Potřebujete odbourat bloky při učení, připravit se na prezentaci či konferenci, získat mezinárodní certifikát nebo se jednoduše posunout na novou úroveň? Pusťte se do toho s námi. Nejen, že s námi uvidíte výsledky, začnete také cítit radost z učení a vlastního pokroku.

Vybrat si můžete z celé řady skupinových firemních kurzů, individuálních firemních kurzů, kurzů pro veřejnost nebo online výuky. Zajišťujeme rovněž kurzy ČJ pro cizince.

Kromě jazykových kurzů nabízíme také jazykový mentoring a koučink nebo kurzy efektivního učení. Lektoři se na Vás těší.

Přednáška pro každého, kdo žije v blízkosti dětí, kdo je rodičem nebo prarodičem, kdo si přeje změnit své nastavení vůči dětem či kdo si přeje změnit sám sebe.
Společně si povíme o zrcadlech dětí, které nám nastavují, o nevědomých programech a vzorcích ukotvených v našem podvědomí a také o technikách a možnostech, jak je možné neprospěšné programy v mysli, změnit.
O přednášející: Lenka Coufalová Průvodkyně vědomým rodičovstvím, akreditovaná terapeutka psycho-energetické transformace mysli, která se na Vás těší.


PŘIPRAVUJÍ SE