O AKCI

Bližší podrobnosti o tom, jak soutěž přesně probíhá při zavítání na tuto akci u vstupu do areálu budou dvě možnosti:


Varianta A vstup zdarma je pro rodiče s dětmi, kteří k nám chtějí jen "nakouknout". Bude připravené občerstvení v podobě stánků, budou mít možnost seznámit se s naším programem během roku a získají informace o našich pravidelných kurzech nejen pro muže a ženy, ale především také pro jejich děti. Zároveň je to možnost strávit sobotní víkend v příjemném prostředí a v atmosféře zábavního parku GUTOVKA nejen s Kung Fu by HSCP.

Varianta B vstupné 100KČ je připravena pro soutěživé jedince. Každý soutěžící dostane herní paket a pak hurá soutěžit v různých hrách či disciplínách, kterých je připraveno mnoho. Bude se bojovat o umístění na stupni vítězů. Ten nejlepší si pak odnese hlavní cenu.
Pro koho je určena: Tento den je určen pro všechny, kteří chtějí zažít úplně něco jiného, než nám doposud bylo předkládáno jako soutěž. Soutěžit mohou všichni co mají zájem.
Jaká má pravidla? Pravidla jsou jednoduchá: Vždy moderátor vyhlásí zahájení hry v jakékoliv náhodné disciplíně. Vždy se soutěží po třech účastnících, z nichž vyhrát může jen jeden. Tomu se pak přidá bod na herní paket. Soutěží se od 10:00 do ukončení sbírání bodů, což by mělo být cca v 16:00. Kdo bude mít nasbíraných 50 bodů, což je plný paket, utká se v rozstřelu, kde už bude pěkné horko.


Co návštěvníci takové akce mohou očekávat a proč by na ni měli zavítat?

Jako návštěvník můžete očekávat příjemnou atmosféru. Zasoutěžit si nebo se občerstvit u připravovaných stánků. Naši partneři také přispěli dárky, které mezi zúčastněné budeme rozdávat formou kola štěstí. Těšit se můžete na hudební produkci Ládi Uhra, který se jako vždy postará o unikátní zvuk a světelnou show. A mnoho dalšího...

Místo konání: Gutova 39, 100 00 Strašnice
Termín: 10.9. 2022
Den a čas: Sobota 10:00 - 22:00 VIP V RESTAURACI
Doprovodný program: hudby, djs, moderátoři, hudební umělci. Akční stanoviště Reálná sebeobrana, Airsoft střelba na terče. Zápasy o strhnutí trička ze soupeře. Přednášky,  Vrhaní zbraní na terče. Parcour Street. Workout, Koloběžky, skateboarding, bmx, Break Dance, Street Dance, Street workout, Žonglování, Jojování, Legál grafity, Heroesmum, a další. Zakončené sobotní afterpárty. Vstupem souhlasíte s pravidly akce. Vstup a soutěžení na vlastní nebezpečí. Rodiče si zodpovídají za své děti sami. 

Automaticky po vstupu na pozemek souhlasíte s GDPR Foto a videozáznamy pořízené na této akci budou použity k reklamním účelům klubu HSCP a partnerských firem. 


Organizátor: HSCP